برندها روبان بازار محصولات مناسب من کادویاب مجله روبان
Back to top

کرم مرطوب کننده پوست آتوپیک اَون مدل Xera Calm A.D حجم 200 میل

Avene Xera Calm A.D Cream 200ml
کرم مرطوب کننده پوست آتوپیک اَون مدل Xera Calm A.D حجم 200 میل
ناموجود

کرم مرطوب کننده پوست آتوپیک اَون مدل Xera Calm A.D حجم 200 میل

Avene Xera Calm A.D Cream 200ml
کشور‌ها:
شرکت‌ها:
  • مناسب پوست خشک و آتوپیک
  • درمان اگزما با خارش شدید
  • تغذیه کننده عمیق و تامین چربی پوست
  • تقویت کننده لایه هیدرولیپید
  • ضدالتهاب، ضد خارش و آنتی باکتریال
  • آبرسان و بازسازی کننده پوست
  • مناسب صورت و بدن نوزادان، کودکان و بزرگسالان
ناموجود

کرم پوست خشک و آتوپیک اَون مدل Xera Calm A.D، محصولی استثنایی برگرفته از علم بایوتکنولوژی و تکنولوژی می باشد که التهاب و خشکی بیش از حد پوست مستعد درماتیت آتوپی و اگزمای با خارش شدید در فاز اشتعال بیماری را کاهش می دهد. این محصول با تقویت لایه هیدرولیپیدی، تغذیه کننده عمیق و تامین کننده چربی های مورد نیاز پوست می باشد. این محصول ضدالتهاب، ضد خارش و آنتی باکتریال پوست است و آبرسانی و بازسازی پوست آسیب دیده را به کمک اسید آمینه آرژینین انجام می دهد. این محصول جهت استفاده صورت و بدن نوزادان، کودکان و بزرگسالان می باشد و  پوست خشک و آتوپیک را به خوبی درمان می کند.

I-modulia 

ماده موثر برگرفته از میکروپلانکتون آکوا دولومیا با استفاده از علم بایوتکنولوژی که دارای عملکرد چند گانه ضد التهاب قوی، کنترل خارش با مهار گیرنده های PAR-2 ، تقویت سیستم ایمنی پوست و آنتی باکتریال با تقویت تولید Anti-microbial peptides مانند ß-defensins و Cathelicidin می باشد.

D.E.F.I 

بسته بندی 100 % استریل و کاملا نفوذ ناپذیر که محافظ محتویات داخل کرم می باشد و از ورود هرگونه باکتری، آلودگی و… به داخل محصول جلوگیری می کند. استفاده از تکنولوژی D.E.F.I این امکان را فراهم می آورد تا محصول فاقد مواد نگه دارنده برای مدت طولانی قابل استفاده باشد و با حداقل ترکیبات حداکثر اثربخشی تامین شود.

ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۸:۰۰ / پنجشنبه ۹ الی ۱۷:۰۰ تماس با ما   ۴۷۰۸ - ۰۲۱